Rezultate 1 la 5 din 5

Discutie: Tapet in 2010

Incepator tdlro's Avatar
    Data inscrierii
    01.2010

Post Tapet in 2010

Avand in vedere ca tuturor ne place tot ce-i nou si facut cu stil m-am gandit sa va prezint tapet-ul intr-un nou an in care toata lumea spera la mai bine .

Daca doriti o casa noua sau renevori interioare va putem ajuta simplu si ieftin mai multe detalii pe site-ul nostru tapet-delux.ro
    Site tapet modele 2010 http://www.tapet-delux.ro

Membru activ gringo's Avatar
    Data inscrierii
    05.2008

Implicit

Cred ca-i cam fumata treaba asta cu tapetul. E greu de intretinut si se scoate si mai greu daca te paleste cucu' sa vrei sa-l schimbi...
    Pe vremea lui ceausescu ('87) a fost o adevarata obsesie pentru tapet. Dupa vreo 5 ani multi au regretat. Stiu un caz in care s-a preferat aplicarea de rigips decat schimbarea tapetului intrucat era necesara si o regletuire a peretilor dupa smulgerea sau arderea cu lampa cu gaz a hartiei lipite.

Asa ca cine baga bani in tapet trebuie sa stranga si pentru scoaterea lui cand va veni momentul. A, sa nu comparati costurile cu o rezugraveala ca nu tine.

Incepator stiridebine's Avatar
    Data inscrierii
    07.2010

Implicit

Da se mai foloseste tapet. Este foarte sic sa pui tapet pe un singur perete. Sau fasii de tapet decorativ de exemplu deasupra patului sau pe un perete in sufragerie, sau sa incadrezi biblioteca cu asa ceva.

Incepator Leykom's Avatar
    Data inscrierii
    03.2013

Implicit

Am atasat cateva idei de decorare pereti
    Mai multe modele gasiti aici: Modele Tapet pe leycom.ro

Imagini Atasate Imagini Atasate
    Last edited by admin; 19.11.2014 at 10:26.

Implicit

Si eu sunt de aceeasi parere, tapetul din ziua de azi nu se compara cu cel de pe vremea lui Ceausescu. Acum sunt altfel facute, se aplica usor si se dau jos la fel de usor. Eu de exemplu mi-am dat comanda de tapet de la Axelen si sunt foarte multumita de aspectul camerei.
    Last edited by admin; 19.11.2014 at 10:26.

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele
  •