Rezultate 1 la 2 din 2

Implicit Dezbatere B-dul Unirii

Salut sunt nou pe forum si nou in meseria de urbanist si de aceea as vrea sa ascult parerei de la oameni mai experimentati si mai avizati despre proiectul ce se desfasoare pe B-dul Unirii nr 47B o cladire de birouri cu spatii comerciale la parter si piete publice din punctul meu de vedere este o foarte buna investitie pentru economia locala si este un punct maxim de dezvoltare al zonei in sine B-dul Unirii fiind ultra central, cat dpdv arhitectural chiar este interesant si justificat am inteles din discutia in sedinta de avizare de la comisia de urbanism a capitalei la care am fost prezent k are rol de a rupe monotonia creata de blocurile lui Ceausescu si de a crea ceva inedit trimitand prin acea consola spre vis-a-vis unde se va construi in viitor vestita promenada care va creste valoarea Bucurestiului semnificativ am gasit proiectul pe un blog de aceea am si deschis subiectul k avem material pe care putem comenta linkul este http://punctronustiudecaturbanism in subsolul paginii se poate vota si se pot da comentarii vis-a-vis de proiect astept discutii Multumesc.
    Last edited by Alex; 13.09.2009 at 22:58.

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    02.2005

Implicit

Scuza-mi curiozitatea, dar nu ai auzit de puncta, virgula sau ambele? Nu de alta, dar cavalcada ta oratorica transcrisa in cadrul acestui post m-a oprit sa intru pe acel blog. Ce parere ai?
    uninvolved

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele
  •