Rezultate 1 la 4 din 4
    Membru activ gringo's Avatar
    Data inscrierii
    05.2008

Implicit Cum si ce erau inainte de Revolutie?

Hai sa-i aratam cum si ce erau inainte de 89 mai marii nostri politicieni, oameni de cultura si alti parveniti actuali.

Incep eu cu Vadim:

http://www.youtube.com/watch?v=OgxSLKRV1-I

Via Tiberiu Lovin.

Haios, nu? Eh, castiga si el un ban cinstit, ca multi altii...

Incepator speackme's Avatar
    Data inscrierii
    01.2009

Implicit

stii ce-o sa raspunda: a fost obligat sa compuna pt decedatu....................
    sau e o dublurA DE-a lui

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    02.2005

Implicit

Becali inainte de 89 (in poza, impreuna cu Hagi cu care era si este foarte bun prieten -machidoni ):

"Nu e schimbat aproape deloc fata de acum 20-22 de ani. Si atunci ii placea sa fie in prim-plan. Avea bani, ca si acum. El iesea mult cu Hagi, erau prieteni buni. Eu, in momentul in care auzeam ca vine si el in oras, preferam sa nu ies. De ce? Pentru ca era foarte extra*va*gant. In singurele doua localuri din Bucuresti care nu se inchideau la ora 10 seara, adica doua discoteci pe valuta, pline de straini, unde si noi ne-nvarteam de-o stampila si intram, Gigi Becali, atunci cand a*pa*rea, intotdeauna arunca pe scena cu multi bani. Si mie imi placea sa ma distrez, dar mai discret. In plus, n-am avut niciodata o relatie de amicitie cu el. Din contra, ne-am si certat", a spus Gabi Balint, intr-un interviu acordat revistei "Playboy". Sursa.
    Last edited by Alex; 28.01.2009 at 21:39.
    uninvolved

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    02.2005

Implicit

Citat Scris Initial de speackme VEzi Mesaj
    stii ce-o sa raspunda: a fost obligat sa compuna pt decedatu....................
    sau e o dublurA DE-a lui
    Nu cred ca are vreo importanta ce ar putea raspunde, mai ale ca nu a fost intrebat
    Cred ca scopul acestui subiect este altul decat denigrarea personajelor - eu unul il percept ca pe o simpla sursa de informare.
    uninvolved

Discutii similare

1. Avitop - Revolutie in termoizolatii
    By i_sorin_i in forum Know-How - Materiale si tehnici
    Raspunsuri: 0
    Ultimul Mesaj: 26.11.2008, 11:54

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele