Rezultate 1 la 7 din 7
    Incepator Florin82's Avatar
    Data inscrierii
    14.01.2009

Implicit Constructie casa la cheie.

Buna ziua,
    As dori sa-mi construiesc o casa la cheie, o sa obtin toate aprobarile cam pe la sfarsitul lunii februarie dar nu gasesc firma serioasa care sa-mi realizeze lucrarea. Asadar astept de la voi recomandari de firme care sa respecte termenele, raportul calitate / pret. Casa o sa fie in comuna vidra, jud Ilfov, 320 mp construiti (P+1+m)
    P.S. : de gasit, am gasit pe internet o "gramada" de firme, dar nu prea am incredere, mai bine din recomandari.

Astept propuneri...!

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    21.02.2005

Implicit

Salut,

Poti lua legatura cu robmih - el se ocupa cu asa ceva. Detalii: http://forum.prohabitat.ro/showthrea...=7092#post7092

Mult succes!

PS
    Te rugam sa ne tii la curent cu stadiul lucrarilor.
    uninvolved

Incepator madalinna's Avatar
    Data inscrierii
    15.01.2009

Implicit

Am lucrat eu cu o frima anul trecut, si am fost multumita, deoarece respecta intocmai termenele, au un raport calitate / pret excelent, ii consider niste profesionisti in adevaratul sens al cuvantului. http://www.strong-invest.ro.
    P.S. : caut investitor sa putem face impreuna un proiect ! mai multe detalii dau in urma unor date de contact !

Incepator goo's Avatar
    Data inscrierii
    19.07.2010

Implicit

salut
    iti pot face o oferta
    daca esti interesat contacteaza-ma prin email:andrei_mihailov@yahoo.com sau la nr.tel 0723395053
    evident pentru o oferta cit mai buna trebuie cunoscute toate detaliile si pretentiile
    in cazul in care ai gasit constructorul ma poti contacta pentru consiliere
    in legatura cu propunerea de consiliere,aceasta poate sa fie contr cost sau poate fi gratuita,dar in masura timpului disponibil
    cu stima,Andrei Mihailov
    SC A&G DESIGN CONSTRUCT SRL

Incepator anghelmihai's Avatar
    Data inscrierii
    12.01.2012

Thumbs up oferta materiale de constructii

Venim in sprijinul celor interesati cu o larga oferta produse necesare pentru constructia si utilarea unei case.De la materiale de constructii,instalatii sanitare,instalatii electrice,articole sanitare din ceramica...pana la scule si unelte pentru constructii si bricolaj. Asiguram livrare la domiciliu contracost sau gratuit pentru comenzile mai mari.Intrati pe http://www.amiculcasei.ro faceti-va un necesar de materiale si contactati-ne pentru o oferta. Conditii de discount fata de preturile afisate in cazul comenzilor mari sau achitate in avans prin transfer bancar.

Incepator cristis2003's Avatar
    Data inscrierii
    07.03.2013

Implicit

Buna ziua, caut constructor care, in schimbul a unui teren de 125 mp la iesirea din com Berceni (jumatate din cel pe care il am eu, de 250 mp, deschidere 14 ml) sa mi construiasca o casa P+1 amprenta 5x5ml. Varianta propusa de mine ar fi un duplex de 2x (5mx5m) din care constructorul sa opreasca o parte si cealalta sa iau eu. Apelez la acesta varianta deoarece nu am bani de constructie, iar partea de constructie oferita in schimbul constructiei, valoreaza mai mult decat manopera la ceea ce doresc eu sa construiesc. Este cineva interesat???
    detalii la 0721859850 Cristi Proca

Incepator tonks's Avatar
    Data inscrierii
    22.04.2013

Implicit

@Cristis2003: parerea mea este ca va fi foarte greu sa gasesti pe cineva sa te sponsorizeze astfel. Cel mai bine ar fi sa incerci sa lucrezi cu un cunoscut sau cu cineva care te poate ajuta altfel. Poti sa faci un credit ipotecar (pentru teren) si sa folosesti banii pentru o constructie mai mica.
    Materiale de constructii cu comanda online, Arecomag. Imi puteti trimite oricand necesarul si eu va voi ajuta sa construiti cu produse metalurgice de calitate la cele mai bune preturi.

Discutii similare

1. [Constructii] Cum sa ne construim singuri o casa?
    De Alex in forumul DIY
    Raspunsuri: 5
    Ultimul Mesaj: 12.05.2016, 10:39
  2. Casa lui Bill Gates
    De Alex in forumul ARHITECTURA si URBANISM
    Raspunsuri: 2
    Ultimul Mesaj: 19.11.2009, 22:14
  3. Animale de casa (altele decat rudele :) )
    De Alex in forumul STIINTA, HOBBY, TIMP LIBER
    Raspunsuri: 4
    Ultimul Mesaj: 15.10.2008, 23:13

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele
  •