Rezultate 1 la 8 din 8
    meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    21.02.2005

Implicit Vacante - pe unde-am fost in Ro. si ne-am simtit bine?

Fiind perioada concediilor, propun sa insiram aici o lista de locatii "testate" din Romanica.
    Sincer, cel mai bine m-am simtit acum 15 ani in Retezat. In ultimul timp insa am apelat mai mult la Moeciu si... Sibiu. Litoralul l-am cam ocolit
    uninvolved

Incepator mina's Avatar
    Data inscrierii
    30.07.2006

Implicit Re: Vacante - pe unde-am fost in Ro. si ne-am simtit bine?

Bran, Moieciu, Fundata- super, incercati si mai la nord Maramures: Sighetu Marmatiei, Sapanta, Barsana.........

Membru activ eco's Avatar
    Data inscrierii
    14.04.2007

Implicit Răspuns: Vacante - pe unde-am fost in Ro. si ne-am simtit bine?

Am fost in Austria. Punct.
    Eco here!

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    21.02.2005

Implicit Răspuns: Vacante - pe unde-am fost in Ro. si ne-am simtit bine?

Am fost la mare, in 2 MAI, in Iunie. A fost prefect. Cazarea a fost incredibila, mancarea la fel. Plaja 60% libera. Superb. Pun poze?
    uninvolved

Membru activ Misi's Avatar
    Data inscrierii
    01.10.2008

Implicit Vacanta - pe unde am fost in Ro,si ne - am simtit bine ?

In vara asta am fost cu un prieten din Ungaria , prin Praid, in mina de sare, la Sovata, Tg Mures.Anul precedent - la Lacul Rosu, Cheile Bicazului, Barajul de la Bicaz, si prin Borsec inapoi pe Valea Muresului. A fost ft frumos,prietenul a fost coplesit.

Membru activ caldut's Avatar
    Data inscrierii
    17.09.2007

Implicit

Citat Scris Initial de Misi VEzi Mesaj
    In vara asta am fost cu un prieten din Ungaria , prin Praid, in mina de sare, la Sovata, Tg Mures.Anul precedent - la Lacul Rosu, Cheile Bicazului, Barajul de la Bicaz, si prin Borsec inapoi pe Valea Muresului. A fost ft frumos,prietenul a fost coplesit.
    Si mie mi-a placut Sovata,....foarte curat.si zona de trecere din Moldova in Ardeal,la fel.Litoralul ma scirbeste din ce in ce prin nesimtirea hotelierilor,chelneri...toti.cindva era personal profesionist si acolo...acu' salasluiesc niste mucosi tuciurii, impertinenti si stingaci.

Incepator iullia's Avatar
    Data inscrierii
    05.03.2010

Implicit

Stiu ca raspund la un topic foarte vechi, dar, daca vreti, pot sa deschid un topic nou.

Eu nu prea am reusit sa plec din tara, iar in Romania cel mai mult imi place la munte. Cred ca pe langa un loc fain in care sa mergi, trebuie neaparat sa ai alaturi si oamenii dragi. Iarna trecuta am fost alaturi de prieteni la Vatra Dornei, destul de departe, nu as fi mers daca nu ar fi insistat ei. Oricum a fost grozav, mult mai bine decat in statiunile clasice de pe Valea Prahovei. Vatra Dornei ar fi recomandarea mea

Incepator c-diana's Avatar
    Data inscrierii
    23.05.2011

Implicit

Eu merg cat de des pot in Poiana Brasov, e locul meu preferat din Romania. Am descoperit si un hotel in care ma simt la fel de bine ca acasa: Hotel Alpin. E foarte frumos, ma duc acolo sa ma relaxez si sa ma simt bine. Au si un SPA din care care n-as mai pleca ) Ultima data mi-am facut niste tratamente corporale tonifiante și regenerante, chiar am simtit diferenta dupa. Planuiesc sa mai duc cand o sa fie ziua mamei mele, o sa ii fac cadou un weekend la SPA.

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele
  •