Rezultate 1 la 5 din 5

Discutie: dulap haine

Antonella
    Guest Antonella's Avatar

Implicit dulap haine

Buna.
    Recent am achizitionat o garsonira si trebuie sa ma ocup de amenajarea ei. Camera trebuie sa fie si de primire dar si dormitor.Problema mea este legata de dulapul de haine.Ok, o canapea extensibila o sa existe,dar in rest ce ma sfatuiti sa pun? Un sifonier clasic nu prea merge. Cum sa fac sa dea si bine,sa nu coste mult si sa fie ceva tineresc,sa nu incarce camera? Sunt din Constanta.Daca poate cineva sa imi recomande un magazin de unde pot sa ma inspir,cineva care a fost in situatia mea,ii multumesc.

meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    02.2005

Implicit dulap haine

Un soi de dressing ar fi ok. Daca ai o nisa, fa-i niste usi rabatabile/pliante.
    uninvolved

Incepator sabina's Avatar
    Data inscrierii
    10.2006

Implicit Raspuns: dulap haine

Am vazut intr-o emisiune tv o amenajare care te-ar putea avantaja. Era o gars conf 1 semidecomandata (daca ai acelasi model cu atat mai bine) si in nisa aceea mare, unde de obicei lumea pune patul era grupata toata mobila.
    Adica s-a facut un postament pe care s-a asezat un mare dulap de haine (cu usi glisante sau cu mai multe usi si mai inguste) iar sub a fost facut un pat care se putea trage pe role. Ziua putea avea dimensiunile unei canapele si putea fi folosit ca atare (daca pui niste perne ca spatar) , iar noaptea se tragea si putea fi folosit ca pat dublu.
    Mult succes!

Membru activ eco's Avatar
    Data inscrierii
    04.2007

Implicit Răspuns: dulap haine

IKEA!
    Eco here!

Incepator goo's Avatar
    Data inscrierii
    07.2010

Implicit

ikea este ce mai proasta idee
    in situatia cind spatiul este mic,cea mai buna varianta este sa-ti faci mobilier la comanda care sa ocupe cit mai eficient spatiul
    adica sa nu iti ramina spatii unde sa nu ai mobilier si pe care sa nu le mai poti folosi
    ar fi bine ca mobilierul sa se dezvolte pe toata inaltimea incaperii
    deci apeleaza la o firma care confectioneaza mobilier
    daca erai din bucuresti ti-as fi putut face o oferta
    multa bafta

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele
  •