Rezultate 1 la 4 din 4
    meta prompter Alex's Avatar
    Data inscrierii
    21.02.2005

Implicit Alegere lavabila de interior -> cel mai bun raport calitate - pret

Salut,

Am nevoie de un sfat in alegerea unei lavabile de interior, iata conditiile:
    - aplicare cu trafalet, intr-un singur strat direct pe lavabila existenta pigmentata (deci e nevoie de aderenta buna si densitate mare)
    - suprafata de acoperire mare (bineinteles )

Mutumesc anticipat.
    Editat de Alex pe 30.09.2014 la 11:20.
    uninvolved

Membru activ gringo's Avatar
    Data inscrierii
    02.05.2008

Implicit

OSKAR SUPERWEISS. E scumpa, da'si merita banii ca are putere mare de acoperire.
    om de bine

Incepator Ionescu Mihai's Avatar
    Data inscrierii
    13.08.2015

Implicit

Sunt in plin proces de renovare pentru ca urmeaza sa vina bebe, dar si foarte stresat pentru ca nevasta-mea ma tot bate la cap ca vrea mereu altceva. Acum a venit cu o alta idee, ca a vazut o vopsea care impiedica formarea mucegaiului si protejeaza impotriva bacteriilor si noi avem o camera cu 2 pereti la exterior, predispusa oarecum la asa ceva. Vopseaua este de la Adeplast Aeria Gold. E un produs nou si m-ar interesa ceva pareri.

Incepator AndreiO's Avatar
    Data inscrierii
    12.09.2015

Implicit

Citat Scris Initial de Ionescu Mihai VEzi Mesaj
    Sunt in plin proces de renovare pentru ca urmeaza sa vina bebe, dar si foarte stresat pentru ca nevasta-mea ma tot bate la cap ca vrea mereu altceva. Acum a venit cu o alta idee, ca a vazut o vopsea care impiedica formarea mucegaiului si protejeaza impotriva bacteriilor si noi avem o camera cu 2 pereti la exterior, predispusa oarecum la asa ceva. Vopseaua este de la Adeplast Aeria Gold. E un produs nou si m-ar interesa ceva pareri.
    personal nu am folosit-o, dar o stiu de ea sora mea (ei si-au renovat singuri apartamentul), ca se intinde usor si ca acopera foarte bine, mi-au spus ca o singura mana a fost de ajuns. Ei au copii si au cautat un tip de lavabila care sa fie de fapt o superlavabila rezistenta la desele spalari la care cu siguranta ca va fi supusa. Vopseaua este ecologica si lasa peretele sa respire, deci asta inseamna ca impiedica formarea mucegaiului.

Discutii similare

1. Ofertă Totul pentru casa ta la cel mai mic pret!
    De alprod93 in forumul Constructii si Amenajari
    Raspunsuri: 0
    Ultimul Mesaj: 29.07.2013, 11:57
  2. Usi de interior
    De Alex in forumul Tamplarie (ferestre, usi, etc.)
    Raspunsuri: 2
    Ultimul Mesaj: 06.06.2013, 16:49
  3. [ANUNT]: CADian poate inlocui AutoCAD la un pret foarte accesibil
    De cadian in forumul Software proiectare (CAD) si adiacente
    Raspunsuri: 1
    Ultimul Mesaj: 24.04.2007, 19:24
  4. polietilena la interior
    De radu_cracu in forumul Instalatii sanitare, retele de alimentare cu apa si canalizare
    Raspunsuri: 5
    Ultimul Mesaj: 23.08.2006, 13:19
  5. Design interior - emisiuni TV
    De Alex in forumul Finisaje si amenajari interioare
    Raspunsuri: 2
    Ultimul Mesaj: 31.07.2006, 03:43

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele