Rezultate 1 la 3 din 3
    Incepator instarom's Avatar
    Data inscrierii
    11.08.2005

Lightbulb Lista furnizori piscine (seriosi)

Va salut,

Am revenit dupa ceva timp pe acest forum si imi place sincer sa-l redescopar si mai ok decat l-am lasat. Iata ce va propun: haideti sa facem aici o lista cu furnizori de piscine pe care ii consideram seriosi si buni in ceea ce fac. Domeniul acesta al piscinelor e ceva mai sensibil deoarece include, pe langa echipamentele sanitare, termice si de ventilatie, si elemente de amenajari si ma refer aici la placari cu mozaic / gresie, faianta, elemente de design diverse, finisaje, etc. Deci sunt si niste componente ce tin de design interior si trebuie sa te poti baza pe furnizor.
    Eu sunt acum in situatia de a alege astfel de furnizori deoarece am cateva lucrari ce inclus piscina + spa in antrepriza.
    De asemenea cred ca aceasta discutie e utila si pentru beneficiari in a-si face o idee cat de cat obiectiva.

Asadar, cu ce furnizori de piscine si spauri aveti sau ati avut experiente pozitive?

Ii rog in mod expres pe moderatori sa stearga toate mesajele publicate doar cu functie de publicitate. Nu avem nevoie de asa ceva, vreu ca aceasta discutie sa fie un schimb de exeperienta real.
    Editat de instarom pe 12.07.2011 la 09:55.

Incepator instarom's Avatar
    Data inscrierii
    11.08.2005

Implicit

Bun, incep eu. Cu Speranta Club a lucrat cineva? Oferta pe care mi-au trimis-o pare destul de echilibrata.

Incepator maryannasro's Avatar
    Data inscrierii
    28.02.2013

Implicit

Uite un furnizor pe care il stiu eu si stiu ca e serios: [link sters - reclama aiurea]
    Au lucrat mai multi cu ei si nimeni nu a avut probleme.
    Editat de admin pe 28.02.2013 la 20:59. Motiv: Scopul acestui topic nu este de a va face reclama, ca nu sunteti la Bazar.

Discutii similare

1. Furnizori
    De iuta in forumul Echipamente, utilaje, scule si unelte
    Raspunsuri: 1
    Ultimul Mesaj: 15.07.2005, 13:31

Etichetele acestei Discutii

Bookmarks

Permisiuni Publicare

• You Nu poti publica discutii/subiecte noi
  • You Nu poti publica mesaje/raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti sa-ti editezi mesajele